ms ▾
Dapatkan kunci anda
per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

https://api.paidapikey.com/v1uncensored

Dapatkan kunci API berbayar anda serta-merta

Berhenti membayar untuk tempat duduk bulanan yang tidak digunakan. Dapatkan akses serta-merta ke API LLM tanpa sensor dengan model kredit prabayar yang dikenakan caj berdasarkan penggunaan token sebenar.

Teruskan dengan Google

atau dengan e-mel

Sekurang-kurangnya 8 aksara

Tiada kad diperlukan. Baki percubaan digunakan secara automatik.

Kunci API Anda

Kekalkan kunci ini sebagai rahsia. Penguasaan membolehkan orang lain mengosongkan dana anda.

URL Asas:
Model:
Baki: $
Permintaan:

Output tanpa sensor sebenar

Model berat terbuka yang ditalanya menjawab tanpa menolak topik dewasa, fiksyen, atau kontroversi yang sah.

Kripto pra-bayar sahaja

Isi semula dengan USDT (TRC20) atau USDC (Base) untuk $20–$500 dan kekalkan beban overhead anda rendah.

Serasi dengan OpenAI

Masukkan ke mana-mana klien sedia ada dengan menukar URL asas ke endpoint yang dihoskan kami.

Tiada risiko luput

Kredit prabayar adalah milik anda selamanya, jadi anda tidak pernah kehilangan dana kepada kitaran langganan bulanan.

Proses Penetapan

Buat akaun anda

Daftar serta-merta menggunakan akaun Google atau pasangan kata laluan e-mel ringkas.

Dapatkan kunci anda

Kunci API unik anda muncul di skrin serta-merta supaya anda boleh menyalinnya ke papan keratan anda.

Mula menggunakannya

Salin kunci dan URL asas ke dalam SDK anda untuk membuat permintaan penyelesaian chat pertama anda.

Dapatkan kunci API berbayar anda untuk akses model tanpa penapisan

Ini adalah model berat terbuka yang dihoskan yang direka untuk pembangun yang mahu akses langsung ke AI tanpa sensor tanpa beban korporat. API ini menyediakan teks masuk dan teks keluar melalui titik akhir standard. Anda tidak mendapat penjanaan imej, audio, atau embedding. Anda mendapat tetingkap konteks 100,000 token yang boleh dipercayai untuk tugas kompleks.

Model ini dilaras untuk menjawab tanpa penolakan kandungan untuk penggunaan dewasa yang sah. Ia bukan GPT, Claude, atau model vendor lain. Anda mendapat kawalan penuh ke atas parameter seperti suhu, top_p, dan jujukan hentian. Aliran melalui SSE disokong untuk penghantaran token masa nyata.

Permulaan percubaan dan Bil

Setiap akaun baharu menerima kredit percubaan bernilai $0.50 yang sah selama 7 hari. Selepas tempoh percubaan, anda menambah baki menggunakan kripto. Kami menerima USDT pada TRC20 atau USDC pada Base. Anda boleh menambah sebarang jumlah bulat antara $20 hingga $500. Kredit tidak pernah luput, jadi anda hanya membayar untuk apa yang digunakan.

Penentuan harga adalah mudah: $0.15 per 1M token input dan $0.50 per 1M token output. Ralat dan penolakan adalah percuma. Kredit percubaan adalah satu per orang. Jika anda membuat kesilapan, gunakan halaman Sokongan untuk membetulkan caj berganda. Kredit anda selamat dan menunggu untuk projek seterusnya anda.

Soalan lazim

Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?

Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.

Apa yang berlaku apabila kredit percubaan tamat?

Anda hanya perlu menambah lebih banyak kredit pra-bayar melalui kripto untuk terus menggunakan API. Kredit sedia ada anda tidak luput, jadi anda boleh menambah baki apabila anda bersedia. Tiada yuran bulanan atau potongan langganan.

Bagaimana cara menggantikan kunci yang bocor?

Jana kunci baharu dari papan pemuka anda. Kunci baharu menggantikan kunci lama serta-merta. Anda hanya mempunyai satu kunci aktif per akaun, jadi kunci lama berhenti berfungsi serta-merta.

Bolehkah saya menggunakan kunci API AI tanpa sensor ini untuk projek komersial?

Ya, API ini direka untuk pembangun dan pencipta yang memerlukan output yang boleh dipercayai. Anda boleh menggunakannya untuk aplikasi komersial tanpa kunci vendor. Hanya pastikan kandungan anda mematuhi had tegas mengenai kanak-kanak bawah umur.